• info@sgkw.eu
  • +48 666 904 142

Start

| środa, 14 październik 2020 |
Napisane przez 

Srebrny Pociąg po raz piąty!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
plakat strona
 
Uwaga! Uwaga!
Po raz piąty na szlak wyrusza "Srebrny Pociąg"! Już od 17 października, w każdą sobotę i niedzielę (oprócz 1 listopada) aż do 6 grudnia, zapraszamy do skorzystania ze wspólnej oferty Stowarzyszenia Górnośląskich Kolei Wąskotorowych, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Kolei Śląskich oraz, to nowość, Sztolni Królowa Luiza. Na jednym bilecie będziecie mogli przyjechać się pociągiem Kolei Śląskich z Katowic do Bytomia, tam przesiąść się do naszego pociągu, następnie zwiedzić stację Bytom Karb Wąskotorowy, skąd dowieziemy Was do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Oczywiście zapewniamy również przejazd w odwrotnym kierunku :)
Ponadto każdy posiadacz biletu na Srebrny Pociąg otrzyma voucher na trasę rodzinną w Sztolni Królowa Luiza do indywidualnego zrealizowania. Uwaga - voucher nie przysługuje dzieciom do lat 4 - regulamin Sztolni. Przypominamy, że nasz pociąg jest ogrzewany :) Bilety w cenie: 65 normalny i 55 ulgowy można nabyć w serwisie goout.net/pl/srebrny-pociag-2020/ezjdbyf/ (przejazdy w od 17 października do 7 listopada) https://goout.net/pl/srebrny-pociag-2020/ezqdbyf/ (przejazdy w od 8 listopada do 6 grudnia), w Centrum Obsługi Pasażera Kolei Śląskich na katowickim dworcu kolejowym oraz, w miarę wolnych miejsc, na peronie przystanku Bytom Wąskotorowy. Dzieci do lat 4 jadą za darmo :)
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego, do pociągu możemy zabrać jedynie 60 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 
Regulamin oferty: LINK
Wyświetlony 5348 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 październik 2020

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.